Xiaomi Mi Band 4 Zánovní + Milánský tah

Cena: 540 Kč

Dobrý den, prodám chytrý náramek od Xiami mi Band 4, kupoval jsem jej asi 2 měsíce zpátky v Xiamo Store v Brně, nicméně jsem nechtěně vyhodil záruční list, ale zkusím jej ještě sehnat.
Jedná se o kompletní balení včetně nabíječky + jeden řemínek(milánský tah) Protože jsem náramek použil asi 3x, tak je Mi band 4 je ve stavu nového zařízení.

Xiaomi Mi Band 4 Global je fitness náramek, které skvěle padne na zápěstí sportovců i sportovkyň. Při nošení se na náramku vyjímá černá barva, jeho materiálem je pak polyuretan. Fitness náramek Xiaomi plně spolupracuje s Android a iOS díky konektivitě pomocí Bluetooth. Měření tepové frekvence je garancí pro přesné určení vaší tepové zóny a posune vás k lepším výkonům i fyzičce. Díky vodotěsnosti až do 50 m (5 ATM) můžete fitness náramek užívat i při sprchování a koupání.
Zásadní vychytávky fitness náramku Xiaomi Mi Band 4 Global

Přímé měření tepové frekvence pomocí senzoru
Hodnota vodotěsnosti: 50 m (5 ATM)
Stopky, budík a datum
Mezi senzory náramku Xiaomi nechybí akcelerometr a gyroskop
Xiaomi Mi Band 4 Global zvládá přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, vibrace a hledání telefonu
Fitness náramek nabízí sportovní funkce jako jsou měření tepu, krokoměr, výpočet kalorií a měření vzdálenosti
Kompatibilita s operačním systémem Android a iOS

Xiaomi Mi Band 4 Global vás nenechá na holičkách

Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 Global vás nadchne chytrými funkcemi. Budete mít permanentní přehled díky šikovným oznámením z mobilního telefonu. Na důležitá oznámení, o které byste neměli přijít, upozorní fitness náramek vibrováním. Nenahraditelnou funkcí zařízení Xiaomi je schopnost ovládat díky němu smartphone, pro běžnou práci tedy nemusíte zbytečně shánět telefon po kapsách nebo vytahovat celý obsah batohu. Pokud nejen při sportování necháte telefon neznámo kde, tak není třeba panikařit díky pomoci náramku. Hudební přehrávač vám usnadní možnost přepínání vaší muziky, aniž byste museli vytahovat mobil.
Fitness náramek Xiaomi Mi Band 4 Global vás naučí se pořádně hýbat

Xiaomi Mi Band 4 Global měří mnoho sportovních aktivit, jako je běh, cyklistika, fitness a chůze. Výpočet spálených kalorií vám pomůže dosáhnout vyváženého stravování. Krokoměr nonstop sleduje váš pohyb díky statistice, která zaujme každého.

ID: 15418348 Naposledy upraveno 02.12.2019 v 16:39

Další podobné inzeráty: příslušenství mobilních telefonů v Jihomoravském kraji