3x vysílačky Motorola GP344 UHF + mikrofony

Cena: 3 400 Kč

3 ruční vysílačky Motorola GP344 UHF, lze využít rozpětí frekvence od 403 do 470 Mhz. Jsou kompletní i s nabíječkami, baterie Li-ion. Jde o profi radiostanice, jedny z nejmenších na světě, odolné proti vodě, pádu, vibracím a prachu. Lze je nosit skrytě v náprsní kapse, nebo v košili. Počet kanálů 16, selektivní volba select 5, Private line, CTCSS, komprese hlasu Xpand, nouzová signalizace, vyzvánění...apod.. mnoho funkcí. Výkon je maximální možný povolený v evropě (4W) jde o Motorolácké plnohodnotné radiostanice bez kompromisů s maximálním možným dosahem. Pásmo UHF je vhodné pro provoz ve městech a zastavěných oblastech s překážkami, signál si poradí s budovami i tunely a vysílání typu vozidlo-vozidlo.

Výkon + citlivý příjem je u Motorol skutečný, nikoli jen papírový, jak je tomu u levných vysílaček. Původní cena byla 13 tis za kus bez nabíječky. Nyní prodám za 3.400,-Kč za kus s nabíječkou i napájecím adapterem. Vše je orig. Motorola. Jsou bezproblémové a samozřejmě plně funkční bez poškození, jen bílý nápis Motorola v horní části bývá klasicky ošoupaný od nošení v kapse bez pouzdra.

Technické info zde:

https://www.radioking.cz/?212,radiostanice-motorola


K dispozici mám také nové, nepoužité externí repromikrofony přímo pro tyto GP344, cena 750,-Kč / kus. (V obchodě 1.800,-Kč) Lze je použít i se sluchátkem, protože mají i výstup na 3,5 jack konektor.

info:

https://www.motorola-radiostanice.cz/p/mdpmmn4023-oddeleny-reproduktor-s-mikrofonem/


Dále mám také programovací USB kabel + prog. software Motorola CPS v 3.11.16 pro nastavení všech funkcí. ( není na fotu) Instaluje se na Pc s Win 7/8/8.1/10/11. Cena za kabel 450,-Kč, software zdarma. Jde o zajímavý komplet profi vysílaček, lze prodat po kusech nebo dohromady. Mikrofony a prog. kabel je pouze k vysílačkám, nikoli zvlášť. Vysílací frekvence jsou již nastaveny na volné použití v ČR, případně mohu nastavit jiné, jaké potřebujete, nebo je můžete nastavit sami pohodlně doma, je to otázka 10 minut.

Při odběru všeho 500,-Kč sleva. Lze poslat poštou na dobírku, stačí písnout adresu.

ID: 17305652 Naposledy upraveno 22.11.2021 v 14:40

Další podobné inzeráty: Stolní telefony a radiostanice